eRejestracja SZPOZ w Chęcinach

Samorządowy Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej

w Chęcinach

26-060 Chęciny, os. Północ 10

Telefon do rejestracji 413151045

 

Witamy w serwisie e-Rejestracja !

Pacjentów rezerwujących wizytę u lekarza przez e-rejestrację prosimy

o odwoływanie wizyt na które nie mogą się Państwo zgłosić,

można to zrobić przez e-rejestrację, osobiście lub telefonicznie.

Informujemy także, że lek. med. Maria Rogóż

jest lekarzem pediatrą i przyjmuje tylko dzieci, wobec czego prosimy o nierejestrowanie osób dorosłych.

  

System e-Rejestracja przeznaczony jest dla użytkowników, którzy chcą dokonać rezerwacji wizyty u wybranego lekarza dla wybranej poradni. Użytkownik może umawiać się na wizyty, odwoływać je oraz zmieniać terminy już zarezerwowanych. Aby wykonywać wymienione czynności, użytkownik musi posiadać aktywne konto.

  • aby utworzyć konto należy nacisnąć przycisk „Utwórz konto” znajdujący się na pasku menu. Po zakończeniu etapu rejestracji konta, na podany adres mail otrzymamy wiadomość z  linkiem aktywacyjnym (w przypadku braku wiadomości z linkiem aktywacyjnym, proszę sprawdzić folder "SPAM" lub skontaktować się z administratorem /link w dole stony/ )
  • logowanie dostępne jest dla użytkownika posiadającego aktywne konto w systemie e-Rejestracja. należy w tym celu użyć przycisku „Zaloguj się”
  • nie ma możliwości tworzenia kilku kont za pomocą jednego adresu E-Mail. Konta rodzinne można tworzyć za pomocą opcji subkonto, dostępnej w menu "Moje konto" po zalogowaniu. Podczas tworzenia subkont należy wpisywać nr PESEL należący do osoby dla której tworzymy subkonto.

    WAŻNE! W trakcie dodawania subkonta - opcję "OPIEKUN" - zaznaczamy TYLKO w przypadku osób nie posiadających nr PESEL (np. noworodków). Brak lub nieprawidłowy nr PESEL członka rodziny ,dołączanego do konta głównego, uniemożliwi realizację zarezerwowanej wizyty w przychodni,


UWAGA!!!!
NAZWA UŻYTKOWNIKA i HASŁO rozróżnia duże i małe litery!

Zapraszamy również do skorzystania z zakładki POMOC, gdzie znajdą Państwo szczegółową instrukcję obsługi portalu eRejestracja

10-krotna nieudana próba zalogowania się przy użyciu błędnego LOGINU lub HASŁA skutkuje automatyczną blokadą dostępu do systemu z adresu IP, z którego nastąpiła wspomniana ilość błędnych prób logowania. W przypadku takiej blokady prosimy o kontakt z Administratorem pod adresem mailowym podanym w dole strony. W miarę możliwości prosimy o dołączenie zrzutu ekranowego z treścią komunikatu.